Bu emaili göremiyorsanız lütfen tıklayın

Sektörün çözüm platformu için geri sayım başladı ...

3T, Metal İşleme, Kalıp ve Otomasyon Teknolojileri Fuarı, 08-11 Mart 2012 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda 10'uncu kez gerçekleştirilecek.

Avrasya Bölgesi'nin en büyük metal işleme teknolojileri fuarlarından biri olan 3T'de yer almak, katılımcılara ve ziyaretçilere dünyanın en hızlı gelişme potansiyeline sahip pazarlarından birine erişme şansını verirken, gelecekteki iş ortaklıklarının oluşmasında ve yeni teknolojik trendlerin belirlenmesine de fırsat tanımaktadır.

81 ilde 93 ülkede hedef kitleye birebir tanıtım yaptığı için ziyaretçileri tamamen profesyonellerden oluşmaktadır. Kuşkusuz fuarlar dünyada gelişen teknoloji ve yenilikleri kapsadığı AR-GE, Endüstriyel Tasarım, Üretim, Satınalma gibi bölümlerdeki teknik personelin gelişiminde, bilgilenmesinde oldukça önem taşımaktadır. Bünyenizdeki teknoloji kullanımı artmakta, teknoloji ve bilgi yönetimi kolaylaşmaktadır. Böylece sürdürülebilir bir büyümenin en önemli ayaklarından ikisi olan BİLGİ ve TEKNOLOJİ ile ENDÜSTRİYEL TASARIM kıstasları yerine oturmaktadır.

Bu bağlamda, kurumunuzun AR-GE, Endüstriyel Tasarım, Üretim, Satınalma bölümlerini kapsayacak şekilde ziyaretçi heyeti oluşturarak fuarımıza iştirak edebilirsiniz.

Katılımcılar için stratejik bir fırsat

8-11 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenecek 3T, Uluslararası Metal İşleme, Kalıp ve Otomasyon Teknolojileri Fuarı'na yurtiçi ve yurtdışından yaklaşık 200 firma katılacak.

İzmir Kültürpark Uluslararası Fuar Alanı'nda, 10'uncu kez gerçekleştirilecek olan 3T Fuarı'na; Tayvan, Çin, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Güney Kore, İspanya, Rusya, Japonya, Almanya, İngiltere, A.B.D., Finlandiya, İsrail, İsviçre, Kore, Hollanda gibi ülkelerin katılımcılarının yanısıra Türkiye'den sektörün birçok önemli firmaları fuarda ürünlerini sergileme fırsatı bulacak.

Ziyaretçi heyetleri düzenleniyor
Metal makine teknolojisini, endüstriyel tasarımı ve endüstriyel kontrolü aynı çatı altında birleştiren 3T Fuarı'na doğrudan yatırımcı ve talepkar firmaları çekmek amacıyla sanayisi gelişmiş illerden ücretsiz otobüs servisleri düzenleniyor.

KOSGEB Müdürlükleri, Sanayi ve Ticaret Odaları ve çeşitli Meslek Odaları ile işbirliği yapılarak düzenlenen organizasyonlarda sanayici heyetlerinin fuar katılımcıları ile buluşması sağlanıyor. Otobüs servislerinin gerçekleştirildiği bazı iller ise şöyle: Konya, Gaziantep, Uşak, Denizli, Balıkesir, Eskişehir, Aydın, Çanakkale, Mersin, Adana
3T'12 Katılımcılarından Örnekler
Yuvarlak Delikli Saclar, Oval Delikli Saclar, Terso Sacı, Üçgen Delikli Sac, Kare Delikli Saclar, Patoz Elekleri, Kabuk Soyucu Sacı, Galvanizli Panjurlu Sac, Triyör Sacları, Genişletilmiş Metal, Lazer Kesim, CNC Abkant Büküm
CNC Takım Tezgahları, Üniversal Takım Tezgahları, Presler ve Pres Hatları, Plastik Enjeksiyon Makinaları, Metal Enjeksiyon Makinaları, Sac İşleme Makinaları, Robot ve Otomasyon Sistemleri, Kullanılmış (2.El) Makinalar, CAD - CAM Sistemleri
P-Cetvel, Şerit Metreler, Ultrasonic Mesafe Ölçer ,Kumpaslar, Mikrometreler, Komparatör Saatleri, Komparatör Saati Standı, Açı Ölçerler, Sertlik Ölçüm Cihazı, Lazer Termometreler, Cetveller, Pergeller, Gönyeler, Paralel Altlık Setleri, Kontrol Plate'i, Medikal Teraziler, Laboratuvar ve Atölye Terazileri, Mihengirler, Su Terazileri, Çatlak Ölçmeler, Kalınlık Ölçmeler , Geçer-Geçmez Mastarlar, Johnson Mastarları, Sentil Grubu, Endüstriyel Mikroskop, Kıl Mastarlar, Standart ve Montaj Mastarları, Tolerans Cetvelleri.
CNC dik işlem merkezi, CNC torna, Universal torna, Freze, Double kolon işlem merkezi, CNC veya NC kontrollü Abkant ve giyotin, Kaynak makinaları
ARC Makina Takım, 1997 yılında endüstriyel mamüller konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuş ve tanınmış takım firmalarının bayiliğini başarıyla yürütmüştür. 2003 yılı itibariyla CNC makina sektörüne geçiş yapan şirketimiz halen talaşlı imalat sektöründe hizmet vermektedir. Şirketimiz, Tayvan menşeili Alpha Tech 25 ve 32 CNC torna tezgahları ile Bartech çubuk sürücülerinin Türkiye'de pazarlama, satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini yürütmektedir. Piyasada en çok satılan Alpha-Tech 32 modelimizin yanısıra ,yeni ürün olarak geliştirdigimiz SY 32 Model C ve Y eksenli tezgahımız Turk imalatçıları tarafından begeni ile kullanılmaya başlamıştır.
MMA Kaynak Makinaları, MIG / MAG Kaynak Makinaları, TIG Kaynak Makinaları, Plazma Kesme Makinaları, Kaynak Jeneratörleri
Mafsallı Metal Kesme Şerit Testere Tezgahları, Sütunlu Metal Kesme Şerit Testere Tezgahları
Katılımcı Listesinin Devamı İçin Tıklayınız ...
Sergilenecek Ürünler Katılımcı Başvuru Formu On-Line Davetiye
Organizasyon

Destekleyen Kuruluşlar

Tanıtım Sponsoru

Tel: 0212 272 45 60 / Pbx - Faks: 0212 272 45 59 - www.3tfuari.com - info@3tfuari.com
BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.